רשת כפרי נופש "סנטר פארקס"
Center Parcs

סנטר פארקס היא רשת הולנדית המתמחה בחופשות קצרות ולה 26 כפרי נופש בחמש ארצות באירופה:
בהולנד, אנגליה,  בלגיה,  צרפת ובגרמניה.
כל הפארקים ממוקמים לשפת אגמים בלב יערות. הם נמצאים בקרבת ערים ואטרקציות תיירותיות.
הכפרים מיועדים בעיקר לאירוח משפחות ויש בהם את כל השירותים הנדרשים לילדים ותינוקות.

 

ניתן לרכוש חבילות נופש אטרקטיביות הכוללות טיסות+לינות+ רכב בכפרי הנופש. לפרטים נוספים, פנו לסיגלית בר, מייל: bartravel@gmail.com.

 

דירה לדוגמה:

 
דירה בסנטר פארק

 

אגם ליד הדירות:

אגם בסנטר פארק

ליבו של כל פארק הוא פארק המים הטרופי המקורה הנקרא: "אקווה מונדו" ובו בריכת גלים, מגלשות מים, נהרות, ג'אקוזי, וסאונות. טמפרטורת המים .קבועה כל השנה והיא: 29 מעלות צלזיוס. במקום סלעים, עצים ופרחים טרופיים.

בריכה

מגלשת מים

 

בכפר הנופש פעילויות ספורטיביות רבות ומגוונות במתקנים מקורים ותחת כיפת השמיים, כגון: טניס, גולף, באולינג, שייט, טיפוס על חבלים, קליעה למטרה ועוד.

קליעה למטרה  טיפוס על חבלים

 

בפארקים מתקיימות פעילויות מודרכות בהתאם לקבוצות גיל (בעיקר בחופשות ובסופי שבוע) וגן- שמרטפייה לילדים קטנים.

משחקייה

 

גם פינת חי נחמדה עם מגוון חיות שניתן גם ללטף.

פינת חי בסנטר פארק

 

לכל פארק מאפיין ייחודי לו, לדוגמא לפארק DE KEMPERVENNEN בהולנד מרכז סקי מקורה בו ניתן ללמוד סקי ברמות שונות בקבוצות קטנות.

סקי בסנטר פארק

 

לפארק HET HEIJDERBOS ג'ונגל מקורה, לפארק DE EMHOF מרינה המתמחה בספורט מים ואילו לפארק LES BOIS FRANCE טירה עם חוות רכיבה על סוסים.

 

בסנטר פארקס מגוון רחב של מסעדות וסופר מרקט למעונינים לבשל לעצמם ובנוסף מספר חנויות. במקום מכבסה ממנה תקבלו את הכביסה מקופלת ומסודרת.
בתוך הפארקים אין תנועת מכוניות והתנועה בהם מתבצעת ע"י רכיבה על אופניים או הליכה ברגל (מלבד בימי ההגעה והעזיבה של הפארק, בהם מותר להכניס את המכוניות עד לבתים).

אופניים

 

מחיר השהות בכפר הנופש כולל גם כניסה לפארק המים ולחלק ממתקני הספורט. המחיר אינו יקר יחסית (המחיר תלוי במדינה, בפארק, בסוג הוילה ובעונתיות), מכיוון שהוא כולל גם מגורים נוחים, בבית מצויד החוסך את הצורך לאכול ארוחות רבות במסעדות ופעילות רבה. מחירי הכניסה לפעילויות נוספות כגון באולינג, מיני גולף, שכירת אופניים וכד' נוחים למדי .

 

ניתן לשהות בכפרי הנופש של סנטר פארקס שלושה לילות בסופי שבוע- ימים שישי עד שני, ארבעה לילות באמצע השבוע- ימים שני עד שישי או שבוע בימים שני עד שני או שישי עד שישי. בתקופות שיא העונה כגון חופשת חג המולד או חופשת הקיץ (המחצית השנייה של יולי והמחצית הראשונה של אוגוסט) מינימום השהייה בפארק הוא שבוע.

מבצע גרייבר

 

החיסרון היחיד שאני מצאתי בסנטר פארקס הוא שכל כך נעים ומוצלח לשהות ולבלות בו עד שבמרבית המקרים הילדים פשוט מסרבים בתוקף לכל יציאה וטיול מחוץ לפארק.
הפתרון לכך הוא להתגורר בו שבוע שלם, כאשר לפחות יומיים לא לצאת ממנו כלל או לבוא ל- 3-4 ימי נופש במקום מבלי לטייל כמעט בכלל.

טחנת רוח בהולנדכתבה נוספת על סנטר פארק:
טיולי כוכב למשפחות מכפר נופש של סנטר פארקס בחבל לוריין בצרפת


חסכו כסף וזמן, קבלו תכנון טיול לאירופה ע"י סיגלית בר בעלת האתר ומחברת 5 מדריכי טיולים

מדריכי טיולים לאירופה של סיגלית בר (במחיר מוזל מהאתר):

 


חזרה לכתבות אירופה

חזרה לראש הדף